Замовлення до 150 гривень відвантажується після повної передоплати
Доставка
Оплата
Гарантія
Послуги
Навчання

Назальна СІПАП маска ResMed Mirage FX for Her

В наявності
1
3800 ₴
Опис
Технічні характеристики
Відгуки

Назальна СІПАП маска ResMed Mirage FX for Her

Назальна маска ResMed Mirage FX for Her - це інноваційне рішення для жінок, які потребують надійної та комфортної терапії апное сну та інших розладів дихання. Завдяки своїй повнолицевій конструкції зі зручною та гнучкою прилеглою рамкою і подушкою, ця маска забезпечує оптимальну герметичність навіть при високому терапевтичному тиску. Як результат, ви отримуєте комфортну та ефективну терапію.

Розмірна сітка:

  • Більше 55 мм: Large (Великий)
  • Від 45 мм до 55 мм: Medium (Середній)
  • Менше 45 мм: Small (Маленький)

Технічні характеристики:

  • Універсальний дизайн: Mirage FX for Her розроблена для того, щоб підходити до будь-якої форми обличчя. Дослідження показали, що ця маска підходить для 96,5% всіх пацієнтів, що робить її універсальним вибором.
  • Адаптивна силіконова подушка: Силіконова подушка забезпечує надійне та зручне ущільнення, незалежно від форми або розміру вашого обличчя, що забезпечує найкращу герметичність для вашої терапії.
  • Надійність та стабільність: Mirage FX for Her пройшла всебічні випробування і виявилася надійною маскою з чудовим ущільненням. Дослідження показали, що 86% пацієнтів вважають її кращою за лідерів на ринку. Більшість пацієнтів також відзначають стабільність і простоту використання цієї маски.
Немає відгуків, станьте першим!
Переглянутий товар
Ціни
від виробника
Кваліфікована
Консультація та індивідуальний підбір саме до вашої потреби
Співпраця з
бюджетними установами
Партнерська
співпраця